Volné pracovní místo  Konstruktér ocelových celků

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Tvořit výkresovou dokumentaci (převážně v AutoCAD, Inventor)
Zpracovávat kusovníky a další podklady pro výrobu
Projektovat strojírenská technologická zařízení

Požadujeme

Ovládáte pokročile program Autodesk Inventor a hledáte stabilní práci, kde se můžete rozvíjet? Rozšiřujeme tým konstruktérů pro tvorbu výkresové dokumentace velkých ocelových konstrukcí. Komunikativní AJ či/a NJ (min.B1) podmínkou. Šance též pro absolventy! Menší firma, neformální atmosféra.

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Zázemí české stabilní společnosti
Zaškolení od zkušených kolegů konstruktérů
Motivující mzdu
Proplácené případné přesčasy
Výhodný mobilní tarif, notebook
Příspěvek na stravování
Místo výkonu práce: Náměšť nad Oslavou

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

ZAUJALA VÁS NABÍDKA? TAK NÁM POŠLETE ŽIVOTOPIS A POVÍME SI VÍCE INFORMACÍ!

Máte zájem o nabídku Konstruktér ocelových celků?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Konstruktér ocelových celků

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.